Кінець афери: Семенченко остаточно позбавили військового звання

З подробиць процесу:
1. Сторона Семенченко не змогла надати докази чи спертись на факти щодо його військової служби до 2014р. Довкола цієї теми у діалогах суддів і захисту Семенченка було багато абсурдно-смішного.

2. Сторона НГУ надала суду декілька відповідей від державних архівів, які сходяться у одному – ніяких згадок у наказах міністрів оборони щодо присвоєння звань, а також копій особової справи офіцера Гришина (Грішіна) вони не мають. Буду намагатись отримати їх у суді і опублікувати.

3. Судді реально замучились розбиратись у змінах прізвища Гришина. Для прикладу, маючи з 2010р. паспорт з іменем “Гришин” (у громад.дружини – “Московець”) діти у деклараціях, поданих до ВР (доступні на сайті ВР) написані як “Грішін”, хоча народжені пізніше.


4. Судді неодноразово дивувались бардаку, який мав місце у НГУ у випадку з Гришиним. Вголос дивувались чому його зразу генералом не записали. Від себе можу сказати, що такого бардаку не було навіть з врахуванням рос.агресії, а стався він саме при оформленні Гришина бо на НГУ вчинявся тиск “зверху”.

5. Наостанок Семенченко з’явився у суді особисто. Відмовився відповідати на питання коли саме став офіцером, і взагалі на будь-які питання. Попросився тільки “рєчугу двінуть”. І двинув гарну політичну промову – брехливу на 95%, побудовану на перекручуванні та перебріхуванні фактів, вцілому цілком у його дусі. Промова справила ефект на групу підтримки (з ініціативи адвоката Титикало виступаючому навіть подякували оплесками), але була пустим переливанням з пустого у порожнє без фактів і аргументів.

Чекатимемо тексту судового рішення. Швидше за все Семенченко буде оскаржувати це рішення суду. Але на сьогодні він – рядовий резерву НГУ.

Поздоровляю читачів із цією невеликою перемогою здорового глузду над популізмом, демагогією, шахрайством. Йдемо до мети крок за кроком.

UPD.
Рядовий резерву НГУ Семенченко С.І. марить у своєму ФБ, що він залишається офіцером зі званням “капітан”. Коли його адвокат розбереться які саме накази сьогодні діють, той почне волати на весь ФБ про нову зраду))

Александр Калашник


 

Top