“Зрадофіл” Грачов з Вінниці задекларував 18 мільйонів гривень

Пам’ятаєте Грачова, котрий віщав з окопу про те, які вони голі-босі, і що нічого армії не дають? Того самого, котрий 1,5 роки тому факи тикав владі, висовував ультиматуми і погрожував грізно?
Так от, Грачов задекларував 18 мільйонів гривень.
Нічого так дорого не ціниться і дешево не дається, як бабло?

Демобілізований військовий лікар 2-штурмового батальйону 93-ї окремої харківської танкової механізованої бригади Андрій Грачов в квітні цього року очолив відділ допомоги учасникам АТО Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.


Згідно з декларацією новоспеченого чиновника, він заощадив 18 млн. готівкових коштів. В коментарі сайту vlasno.info Грачов повідомив, що вказана сума – не помилкова. “Нема ніякої помилки у декларації. У мене реально є така сума. Я все життя працював на керівних посадах, тому тут немає нічого дивного”, – сказав Андрій Грачов.

Крім того Грачов задекларував квартиру площею 54 м.кв., яка знаходиться у власності його дружини. Чиновник також є співвласником квартири у 41 “квадрат” у Вінниці. Батько Грачова має квартиру у 56,6 м.кв., а мати – магазин площею 73,16 м.кв..

Варто нагадати, що під час несення військової служби Андрій Грачов “прославився” відеозверненнями до Президента, у яких чоловік гостро критикував постачання бійців АТО, корупцію у вищих ешелонах влади  та економічну ситуацію в Україні.

Яків Євгенович

 

Top